"אנחנו מצלמים חתונות מתוך רגש ואהבה לתחום הצילום ולאנשים. אנו שמים דגש על איכות, רגש וחיבור ממשי עם הזוג וכך הם כל הזוגות שלנו. כאלו שבאמת רוצים ומוכנים להפקיד את האירוע שלהם בידיים שלנו. כאלו שרוצים ליצור מזכרת אמיתית לדור הבא".

behind the scenes

ספייסי צלמים היא משפחה קטנה המתמחה בצילום חתונות. אנו מקפידים על צילום אמנותי מודרני ויחד עם זאת משלבים זרמי אמנות מהעבר. כמו כן אנו מקפידים על שימוש בציוד המתקדם ביותר, תוך ניצול טכנולוגיות חדישות וזאת במטרה לנצל את מלוא הטכנולוגיה הקיימת נכון להיום.

צילום חתונה ע"י ספייסי צלמים מתחיל קודם כל מתוך אהבה לתחום הצילום בכלל ולתחום החתונות בפרט.

כך התחיל הסיפור שלנו…

עד לפני מספר שנים בודדות ספייסי צלמים הייתה מנוהלת ע"י ארתור איפרימוב בלבד.  ארתור משלב בגישה שלו מספר תחומים אליהם נחשף בחייו: הפקת אירועים, שיווק ופרסום, הקמה וניהול בית ספר לריקודי ברייקדאנס, ניהול חברת צילום ופסיכולוגיה. הרצון לפתוח עסק שיש בו הרבה מעבר לכסף עזר לו להתחבר לתחום הצילום ולהקים את "ספייסי צלמים" במטרה ליצור קו ייחודי בצילום חתונות ומענה אישי לזוגות. כשהתגלגלו העניינים וספייסי צלמים התחילה להניב פירות ארתור ותומר נפגשו באירוע.

תומר הוא צלם פוטוז'ורנליסט, בוגר המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך "ויצ"ו" חיפה. הוא עבד כצלם במספר כתבי עת, שם רכש ניסיון בצילום דוקומנטרי עבור כתבות News ובצילום מבוים עבור כתבות מגזין. עם התפתחות הטכנולוגיה התחיל לעבוד עבור חברת סטארט-אפ, שם תמך בפיתוח טכנולוגיה חדישה לצילום סטריאוסקופי ללא צורך במשקפיים ייעודיים. במסגרת פרוייקט זה הוא עבר קורס ייחודי בצ'ונגצ'ינג שבסין. קורס שתרם לו המון בהבנת עומק התמונה והשפעת הצילום על המח. עם סיום הפרויקט הוא פנה לדרך עצמאית. דרך ארוכה ומפותלת שבדרכה הוא עסק בצילום אופנה, צילום מסחרי, צילום אדריכלות, אירועים, לימד צילום במוסדות לילדים ונוער בסיכון, קיים סדנאות פרטיות לצילום והדריך טיול צילום בגיאורגיה. ההתעסקות בהרבה דברים גרמה לו להיות החלטי ולהבין מה הוא באמת אוהב. אנשים. להכיר אותם, ללמוד אותם, להתחבר אליהם ובעיקר לצלם אותם ואת הרגעים שלהם. תומר משלב בגישה שלו את כל מה שרכש במהלך הזמן כצלם. שיטות עבודה שונות, מציאת פתרונות מהירים לכל סיטואציה ושילוב של סגנונות צילום.

הגישה והידע של תומר יחד עם הגישה והידע של ארתור משלימות אחת את השנייה וכך אנו יכולים להיות מקצועיים ואמנותיים בצילום ותוך כדי כך לתת מענה מיידי לזוגות לכל שאלה או ייעוץ.

המוטו שלנו

המוטו שלנו הוא שצלם צריך להיות חלק בלתי נפרד מהסיטואציה אותה הוא מצלם ולכן -במקרה שלכם- הוא חבר שלכם להרבה יותר מיום אחד ומרגיש ממש חלק מהאירוע. רק כך צלם יכול לרגש.

מה זה בשבילנו צילום חתונות?

לצלם חתונה בשבילנו זה עולם ומלואו. כשאנחנו יוצאים לצלם חתונה אנחנו מרגישים כמו משפחה שיוצאת יחד למסע אל הלא נודע.. יום חדש, זוג חדש, אנשים חדשים, מקום חדש, סיטואציות חדשות ועוד.. מיותר לציין שזה מרגש אותנו כל פעם מחדש ומביא אותנו לשיאים חדשים בכל פעם מחדש.

האנשים שעומדים מאחורי ספייסי צלמים

הצוות שלנו הוא ה"בייבי" שלנו. בסופו של דבר הם הפנים שלנו ומשדרים את מה שאנו רוצים. כשאנו בוחרים איש צוות חדש אנו נותנים דגש קודם כל על היותו אדם עם יחסי אנוש מעולים, מוסר עבודה גבוה, כזה שיכול להיות חלק ממשפחת ספייסי.. והכי חשוב אדם עם נפש של אמן.

צילום הוא הייעוד שלנו

"אין זה מקרה שצלם נעשה צלם ממש כשם שאין זה מקרה שמאלף אריות נעשה למאלף אריות". – דורותיאה לאנג.

צלם זה אופי. סוג של שליחות. אנחנו באמת מרגישים שצילום זה הייעוד שלנו ושבחרנו בזה לא בדרך מקרה.

אנו מזמינים אתכם לעיין בגלריות שלנו ולהתרשם ממגוון עבודותינו ואם אהבתם אתם מוזמנים לתאם איתנו פגישת היכרות ללא כל התחייבות.

אנו נשמח לפגוש אתכם על סט הצילומים.

באהבה,

משפחת "ספייסי צלמים".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *