שירותי צילום רחף לאירועים

מצלמת רחף יכולה לעשות את ההבדל בין צילום אירוע בנאלי ושגרתי לבין סרט וידאו בלתי נשכח. כיום ניתן להזמין צילום רחב עבור כל סוגי האירועים: חתונות, אירועי בר/בת מצווה, ברית מילה, אירועים פרטיים ועסקיים, אירועי חברה.

בעת בחירת מצלמת רחף מחיר אינו מהווה פקטור משמעותי. העלות של הוספת צילום רחף לאירוע נמוכה יותר מכפי שנהוג לחשוב, בעיקר באירועים רבי משתתפים בהם נדרשת מעורבות של צוות צילום גדול.

צילום רחפת מהווה כיום סטנדרט מקובל בתחום האירועים ורבים מנצלים את האטרקטיביות שלו. הצילום משתלב בצורה נהדרת עם תמונות סטילס, סרטוני וידאו ואלמנטים אחרים באירוע. בנוסף, עלות מצלמת רחף היא השקעה משתלמת עבור הטווח הארוך. באמצעות הוצאה חד פעמית יכולים בעלי האירוע להבטיח לעצמם סרט ברמה הגבוהה ביותר.

כל מה שצריך לדעת על מצלמת רחף בחתונה

אירוע חתונה מחייב התייחסות מיוחדת בכל הנוגע אל שילוב צילום רחף:

א. מקום – מצלמת רחף בחתונה מוצבת בדרך כלל בקרבת רחבת הריקודים. יש אולמות וגני אירועים בהם לא ניתן לשים את המצלמה ליד הרחבה, מה שמחייב את הצלמים בחיפוש אחר פתרונות אחרים. על מנת להבטיח את המקום המתאים עבור המצלמה רצוי לתאם פגישה באולם עצמו. אפשר לעשות זאת מול נציגי חברת הצילום ולערב גם את התקליטן, את מנהל האירוע ואת שאר הגורמים האחראיים על הנושא.

ב. כמות קהל – היתרון הגדול ביותר של מצלמת רחף בחתונה הוא כיסוי נרחב של הקהל. בין אם מדובר על אירוע מצומצם של עשרות אנשים או על חתונה עם מאות משתתפים ומעלה, צילום רחף לא מפספס אף רגע מרכזי. רצוי לעדכן את הצלם לגבי כמות האורחים ולדאוג לגיבוי של מצלמה נוספת במקרה חירום.

ג. מחיר – רוב בעלי האירועים שואלים את עצמם כמה עולה מצלמת רחף לחתונה עוד לפני שהם נפגשים עם צלם מקצועי. זו טעות מוכרת ונפוצה, המונעת השגת מחירים אטרקטיביים. ההמלצה החשובה ביותר היא לשלב מצלמת רחף בחתונה עם שירותי צילום נוספים. אפשר לעשות זאת באמצעות חברות מקצועיות העוסקות בצילום ומחזיקות בניסיון הדרוש. במילים אחרות, משתלם יותר להוסיף מצלמת רחף לחתונה אל צוות צילום קיים מאשר לוותר על אחד האלמנטים.

עם מצלמת רחף חתונה מקבלת משמעות ממנה לא ניתן להתעלם. אין צורך ברקע מקצועי בצילום על מנת לזהות את ההבדלים בין חתונה שצולמה עם מצלמת רחף לאירועים, לבין חתונה בה הצילום היחיד הוא בוידאו או סטילס. צילום רחף הוא כבר לא הדור הבא של האירועים, אלא חלק בלתי נפרד מהווי הצילום הנוכחי, המקובל והפופולארי בעולם.

היתרונות העיקריים של מצלמת רחף מנוף

מצלמת רחף מציעה יתרונות רבים עבור כל מי שמעורב בהפקת האירוע. מבחינה מקצועית מאפשרת המצלמה שדה ראייה רחב: אפשר להפעיל אותה ללא תזוזה, תוך כדי תנועה בתוך האולם ובמקביל למעקב אחר דמויות חשובות. שילוב של רחף + צילום DSLR מאפשר להשיג תוצאות איכותיות מאד. כמו כן, היות ומצלמות רחף משמשות לצילום וידאו, מקבלים זווית מעניינות מאד לסרט החתונה הסופי.

מצלמת רחף מהווה גיבוי למצלמות הרגילות והיא משתלבת בצורה מושלמת בתוך הסרט הערוך. המצלמה אינה מגבילה את האורחים ומתעדת ללא הפסקה. זו מצלמה הנשלטת על ידי מפעיל מקצועי, שעובר הסמכה מיוחדת ומכיר היטב את המקצוע. מעבר לכך, מצלמות רחף מיוצרות על ידי החברות המובילות ולכן מציעות הפרדה ורזולוציה ללא תחרות. מצלמת רחף שומרת על דיוק, מספקת יציבות ומונעת פספוסים ועוגמת נפש. המצלמה מבטיחה תנועה גמישה יותר בין חלקי האולם ומתאימה גם עבור אירועים דתיים בהם מתקיימת הפרדה בין נשים לגברים. המצלמה מקלה על הצלם לבצע את דרישות בעלי האירוע והיא זוכה להצלחה גם באירועים המתקיימים במקומות פתוחים.

מצלמת רחף מפיקה צילומים מרהיבים ומהווה חלק חשוב במערך השירותים של אירועים כמו חתונות, בר מצווה, בריתות ועוד. המצלמה מבוססת על שימוש במנופים משוכללים ונעזרת במייצב גירוסקופי. למצלמה יש ראשי שליטה והקלטה ברמה גבוהה ואותם ניתן לסנכרן בצורה אופטימאלית עם הטכנולוגיה הקיימת. המנוף של המצלמה עשוי אלומיניום מוקשח, הוא בטוח לחלוטין ואינו דורש היערכות מיוחדת מצד בעלי האירוע או האורחים. המנוף מתאים לעבודה עם ראשי חצובה מסוגים שונים ולכן אידיאלי עבור אירועים מגוונים. מעבר לכך, השינוע וההקמה של המנוף מהירים ופשוטים. אפשר להקים את המנוף לצילום החתונה עוד טרם קבלת הפנים וליהנות מפירוק תוך דקות ספורות עם תום האירוע.

צילום במצלמת רחף – ניסיון ומקצועיות בראש סדר העדיפויות

לא כל חברות הצילום מציעות שירותי רחף. רק חברות המחזיקות בניסיון מעשי, רקע מקצועי ומשאבים מתאימים יכולות להרשות לעצמן לערוך אירועים עם צילום רחף. מצלמות מן הסוג הזה עולות הרבה כסף ודורשות פעולות תחזוקה קבועות. מצלמת רחף מנוף מחייב נוכחות וזמינות של צלם אשר יודע להפעיל אותה גם באיזורים צפופים. מבחינת הלקוח, בעת בחירת שירותי צילום רחף רצוי לתת עדיפות לניסיון ולמקצועיות. המחיר הוא לא הפקטור החשוב ביותר בעת בחירת מצלמת רחף לחתונה, לבר מצווה או לכל אירוע אחר. בסופו של דבר, המטרה של השימוש במצלמה הוא לספק עבור בעלי האירוע תיעוד מלא ומרגש. כדי להשיג את המטרה הזו יש צורך בהשקעה כספית מסוימת המחזירה את עצמה בטווח הארוך.

קל יותר לבחור שירותי צילום רחף במידה ונעזרים בניסיון העבר של בני משפחה או חברים. המלצה אחרת היא לקבוע פגישה עם נציגי חברות צילום, לצפות בסרטי אירועים ולהגדיר את הצרכים והמטרות. יש בני זוג המעדיפים להשתמש במצלמות רחף רק בחלק קטן מהאירוע וכך לחסוך בהוצאות, לעומת אחרים שלא מוכנים לוותר על התחושה ההוליוודית. מצלמת רחף בחתונה משנה לחלוטין את המראה של החלל. אי אפשר להתעלם ממנה והיא בולטת לעין עבור כל מי שנכנס לאולם. מומלץ לבדוק כמה עולה מצלמת רחף לחתונה במסגרת הצעת מחיר כללית, לשאול לגבי מבצעים ולא לשכוח לברר לגבי ניסיון הצלמים והידע הקיים ברשותם.

באילו אירועים כדאי לשלב צילום רחף?

מצלמת רחף לאירועים היא אינה פריבילגיה השמורה לבעלי ממון בלבד. כיום ניתן לשלב את המצלמה הזו כמעט בכל סוגי האירועים ואפילו בבתים פרטיים. נותני השירות ערוכים לשילוב של מצלמות רחף ועוזרים ללקוחות בעת ההתקנה והתפעול. מי שרוצה לערוך אירוע בלתי נשכח צריך לנצל את כל ארגז הכלים העומד לרשותו, לרבות מצלמות איכותיות ומשובחות המייצרות חווית צילום של פעם בחיים.

לסיכום, גם אתם יכולים לשלב מצלמת רחף באירוע במידה ותקפידו על כללי המפתח. תנו עדיפות לנושאים כמו ניסיון, מקצועיות ומיומנות ואל תסתכלו רק על המחיר. מצלמת רחף היא חלק בולט באירועי חתונות ויש לכך המון סיבות. מצלמות מן הסוג הזה מייצרות יתרונות שאי אפשר לקבל באף דרך אחרת. השילוב הייחודי בין צילום ברמה גבוהה לבין מחיר משתלם הוא זה שתורם להצלחה המשמעותית של המצלמות. מומלץ להתרשם מסוגי הצילום הקיימים, להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי שילוב של מצלמת רחף בחתונה ולא לשכוח להגדיר גם את סגנון הצילום המבוקש. בסופו של דבר, בתור בעלי האירוע יש לכם זכות לבחור כיצד לצלם את המוזמנים והאורחים. שלבו את מצלמות הרחף ולא תצטרכו להתפשר על התוצאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.