כל מה שרציתם לדעת על צילומי חתונה בחורף

עונת החתונות מתחילה עם בוא האביב ונפרשת לכל אורך קיץ עד שמגיע אלינו הסתיו..

ואני שואל: "למה?"

למה באמת רוב האנשים מחכים לקיץ כדי להתחתן? או – למה רוב האנשים מפחדים מהחורף?

מה רע כל כך לעשות חתונה בחורף?

אם אתם מאלו שמפחדים להתחתן בחורף כי לא יהיו לכם תמונות חתונה בחורף – הפוסט הזה בשבילכם..

צילומים לחתונה בחורף

כצלם – אני מאוד אוהב לצלם חתונות בחורף ומוצא את התקופה הזו כתקופה היפה ביותר בשנה לצילומים. צילומי חתונה בחורף מתאפיינים בצבעים חזקים, נוף שבו הכל ירוק והעצים מקבלים צבעי שלכת. השמיים כמעט תמיד יהיו יפים בחורף. כשהשמיים לא אפורים יופיעו עננים לבנים שיציירו לנו על הרקע הכחול עז. כשהשמיים אפורים אנו נקבל כמעט 50 גוונים של אפור.. ומדי פעם קרני השמש יחדרו את העננים ויוסיפו הרבה עניין לתמונה שתיראה כמו ציור. ולא נשכח כמובן את השקיעה שבחורף מופיעה מוקדם מאוד ומביאה איתה שלל עצום של צבעים.. ו"שעת הקסם" האהובה על הצלמים ("שעת הקסם" מופיעה לנו פעמיים ביום. 10 דקות לפני הזריחה ו – 10 דקות אחרי השקיעה. זו שעה שהצבעים בשמיים מטורפים ואפשר לעשות תמונות מדהימות).

לא נזניח את התאורה שלנו שהיא החשובה ביותר לצילום טוב.. בחורף – התאורה הטבעית רכה מאוד, השמיים יוצרים לנו דרמה וצלם היודע לשלב נכון בין תאורה טבעית למלאכותית הוא יוכל ליצור תמונות מרהיבות במיוחד.

יחד עם כל אלו אנו מספיקים להגיע לאולם בלי לחץ. כשמדברים על צילום חתונות בחורף, הצילום המקדים מסתיים הרבה יותר מוקדם מימי הקיץ, לרוב בסביבות השעה 17:00. כך שאין לחץ להגיע לאולם.. החתן והכלה מספיקים לאכול ולנוח מעט, לצלמים יש זמן רב להתארגן, להכין מצגת יפה לזוג, לנוח מעט ולאגור כוחות לקראת האירוע.

צילום חתונות בחורף: תמונה אחת שווה אלף מילים אז קבלו כמה

כמה דברים שצריך לדעת על צילום חתונה בחורף

אם אתם ממילא סוגרים את החתונה שלכם חודש – חודשיים לפני אז תבדקו את מזג האוויר באותה תקופה ותבחרו ביום הכי פחות גשום. בימינו הטכנולוגיה כבר מאפשרת לדעת את זה. אמנם לא באופן מדוייק אבל זה לרוב קולע.

אם בכל זאת נפלנו על יום גשום אז מוצאים פתרונות יצירתיים שלרוב באמת יוצאים מקוריים מאוד.. כמו צילום בבית מלון, קניון, תחנת דלק מקורה, מבנים נטושים מקורים, בתי קפה, מסעדות והיד עוד נטויה.. כצלם אני מוצא את עצמי יצירתי יותר בחורף שמצריך ממני למצוא לוקיישנים שיגנו על הזוגות ויחד עם זאת יהיו יפים ויציגו את הטבע במלוא הדרו.

אם אתם אלו שבוחרים את הלוקיישן מומלץ למצוא כזה שיש בו גם פנים וגם חוץ וכך כשיש גשם מצלמים בפנים וכשיש הפוגה יוצאים החוצה.

צילום חתונה בחורף דורש לא מעט יצירתיות ותכנון מקדים. מומלץ מאוד בימי החורף לנצל את מקום ההתארגנות שלכם.. בין אם זה הבית של ההורים, בית מלון או סלון כלות.. לנצל אותו ואת הסביבה שלו לצילומים מגניבים ואישיים. אם הצלם שלכם יצירתי הוא ידע להוציא תמונות טובות בכל מקום.

כשתבחרו את הצלם שלכם תשאלו אותו איך הוא מתמודד עם צילומים לחתונה בחורף ותבקשו לראות עבודות שלו כך שתוכלו להיות רגועים שהוא יצירתי מספיק.

עכשיו נשאר רק למצוא את הצלם שלכם..

בפוסט הבא נדבר על צילומי טראש דה דרס בחורף 🙂

תומר אלמקייס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *