יש אלף ואחת סיבות למה כדאי לעשות יום צילומים לפני החתונה עם הצלם שלכם. הסיבה העיקרית היא שזו הזדמנות מדהימה להכיר את הצלם ולהתחבר אליו ברמה האישית.

הצלם יוכל ללמוד אתכם, להבין אתכם ואת הרצונות שלכם ולהתכונן היטב ליום החתונה. לכם תהיה את ההזדמנות לראות את התמונות שלכם עוד לפני יום החתונה ולתת לצלם שלכם ביקורת במידה שיש תמונות שאהבתם יותר או פחות.

אנחנו רואים לא מעט זוגות חוזרים על אותה הטעות וסוגרים עם צלמים שונים, צלם אחד לצילום חתונה וצלם אחר שיעשה להם צילומים לפני החתונה. אין היום צלמי חתונות בארץ שלא נותנים את האפשרות להוסיף צילומי טרום חתונה לתוך חבילת צילום לחתונה כחלק מהשירות, ולכן אין שום סיבה לעשות את ההפרדה.

אם לדעתכם יש לפחות סיבה אחת (סיבה הגיונית כמובן) למה כדאי לעשות את ההפרדה אתם מוזמנים לכתוב לנו בתגובות לפוסט הזה.

בואו נעבור ונראה מה הם 3 קונספטים עכשוויים של צילומים לפני החתונה…

טראש דה דרס

קונספט לצילום חתונה בשם טראש דה דרס התחיל להתפרסם בארץ בסוף שנת 2011 (בחו"ל הוא היה מוכר הרבה לפני). הקונספט היה חדש ומקורי, הוא תפס תאוצה והגיע לשיאו בין השנים 2013 ועד 2015. בתקופה הזאת כמעט ולא היה זוג שהתחתנן במדינת ישראל ולא עשה טראש. צילומי טראש הפכו לחלק בלתי נפרד משירותי צילום לחתונה והיום זה כבר די מובן מאליו שכל צלם חתונות עושה גם צילומי טראש.

טראש דה דרס כבר ממזמן לא קונספט מקורי ובטח שלא חדש, אך עם זאת עד היום לא מעט זוגות בוחרים לעשות צילומי טראש על פני הקונספטים האחרים של צילומים לפני החתונה.

כך נראות תמונות לפני החתונה בצילומי טראש דה דרס:

צילום: ספייסי צלמים
צילום: ספייסי צלמים
צילום: ספייסי צלמים

צילומי זוגיות

צילומי זוגיות לפני החתונה הנקראים גם בשמות הבאים: צילומי רווקות, Engagement Photography, Love Story. מדובר בקונספט נוסף של צילומים לפני החתונה שהוא יותר עדין וקלאסי בהשוואה לצילומי טראש.

זוגות מצטלמים לפני החתונה ויש כאלו שעושים צילומי זוגיות בלי שום קשר לחתונה. העיקר שיש סיפור אהבה.

צילומי זוגיות לפני החתונה להבדיל מצילומי טראש דה דרס, לא מחייבים אתכם ללבוש בגדי חתן כלה.

כך נראות תמונות לפני החתונה בצילומי זוגיות:

צילום: ספייסי צלמים
צילום: ספייסי צלמים
צילום: ספייסי צלמים

סייב דה דייט

Save The Date (בתרגום מאנגלית: שמור \ שריין את התאריך) זהו קונספט נוסף של צילומים לפני החתונה. המטרה של הצילומים האלה היא ליצור תמונה (אפשר גם סדרת תמונות ו\או סרטון) שתבוא לידי ביטוי כהודעה מוקדמת לאורחים שישמרו את התאריך ביומנים.

לרוב, היום הזוגות משתפים את תמונת ה Save The Date ברשתות החברתיות. חשוב לציין שסייב דה דייט לא בא במקום ההזמנה המודפסת הרגילה אלא בנוסף. כדאי לקבוע יום צילום כחודש – חודש וחצי לפני החתונה כי המטרה היא לשתף את התמונה עוד לפני שחילקתם את ההזמנות לאורחים שלכם. בדרך כלל סייב דה דייט משתלב כחלק מצילומי טראש או מצילומי הזוגיות, ורק לעיתים רחוקות מאוד זוג מחליט לקבוע יום צילומים לפני החתונה למטרת סייב דה דייט בלבד.

כך נראות תמונות לפני החתונה בצילומי סייב דה דייט:

צילום: ספייסי צלמים
צילום: ספייסי צלמים
צילום: ספייסי צלמים

כמה מילים לסיום

כשאנחנו מדברים על צילומי טרום חתונה השמיים הם הגבול…

אתם יכולים לבחור את הזמן לפי העדפות שלכם, לדוגמה זוגות שמתחתנים בחורף יכולים להצטלם בקיץ וההיפך, וכך להרוויח תמונות מ-2 עונות שונות. אתם יכולים לבחור כל לוקיישן שרק תרצו ואפילו לעשות את הצילומים בחו"ל.

ללא ספק, מחיר צלם לחתונה עם התוספת של צילומי טרום חתונה יהיה יקר יותר וזה כבר תלוי בתקציב שאתם מוכנים להשקיע בצילום. אתם כמובן יכולים להתפשר על האיכות ולקחת צלם במחיר זול יותר שיעשה לכם דיל שכולל את הכל.

אבל…

אם אתם שואלים אותנו, עדיף להשקיע בצלם איכותי ולהסתפק רק ביום הצילומים שיהיה ביום החתונה אבל שהוא יהיה לא פחות ממושלם, מאשר להתפשר ולעשות 2 ימי צילום שהם לא 100%.

איך שאומרים: "זו לא הכמות, זו האיכות".

תגובה אחת

  1. שלום אפשר לעשות הפרדה בעיקר כשנישאים בנישואים אזרחיים.ואין אולם חתונות.
    אנחנו מחפשים צלם לטרום חתונה לעשות אלבום .ואולי לבוקר הנועד 2 3 תמונות במשרד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.